עוטר ישראל – מפעל לייצור תפילין

כל מי שרוצה לקנות ערכת תפילין חדשה, פשוטה או מהודרת, יכול ללכת אל חנות יודאיקה שנמצאת בקרבת הבית שלו ולבחור את הערכה שמתאימה לו, מבחינת מחיר, עיצוב וכן הלאה.

רבים מאלה שהולכים לחנות ובוחנים את הערכות השונות שנמצאות במלאי לא עוצרים לרגע לחשוב על העבודה הרבה והקדושה שעושה מפעל עוטר ישראל על מנת לספק לקהל הרחב שומר המצוות מגוון של ערכות תפילין. אבל מהו בעצם המפעל הזה?

חברת עוטר ישראל מייצרת בין השאר תפילין, כמו גם ספרי תורה, מזוזות, מגילות ועוד, וכל זאת לפי מסורת וניסוחים שונים. דרכה של החברה החלה בשלהי שנות ה 80, כאשר הקים אותה הרב ישראל קליין. בתקופה הזו, היה ביקוש גבוה במיוחד לספרי תורה, מזוזות ותפילין, מה שנתן מטרה נעלה וחשובה מאוד לחברה- לספק את הביקוש הרב.

הרב ישראל קליין היה האיש הנכון לתפקיד, כאשר ברשותו הבנה עמוקה של ההלכה ובהיותו שומר מצוות בעל יצירתיות, כישרון וגישה לטכנולוגיה שאיפשרה להשיג איכות ורמת גימור גבוהה לכל מוצר.

עוד כלול בפעילותה של חברה עוטר ישראל מחלקה של כתיבת ספרי תורה, מזוזות ומגילות, וכמו כן לשכת הגה שעושה הגהה לספרים, מזוזות ותפילין.

מאפיין בולט במפעל של החברה הוא תהליך ייצור שמתבצע תוך הקפדה חמורה על הדרישות של ההלכה והמצוות של היהדות. כל זאת על מנת לספק לשומרי המצוות את הכלים הכשרים ומושלמים מבחינה הלכתית בלי יוצא מן הכלל.

כיום, כל מי ששומר מצוות מכיר את שם החברה והיא הפכה להיות שם דבר בקרב שומרי המצוות. מי שרוצה 100% כשר, קונה את מוצריה של חברת עוטר ישראל!